Kontakt

Der er åbent for personlig henvendelse tirsdage fra 14 til 17 og torsdage fra 10 til 14, og det er også muligt i dette tidsrum at ringe til os på telefonnummer: 20 18 80 81.
Udenfor åbningstiden kan billetkontoret kontaktes på mail: billet@teater-v.dk

 

TEATER V
Prøvehallen
Porcelænstorvet 4
2500 Valby
Mail: info@teater-v.dk

ADMINISTRATION:

TEATERDIREKTØR
Pelle Koppel
Tlf.: +45 21 48 23 58
Mail: pelle@teater-v.dk

PRODUCENT
Anny Neel Dirchsen
Tlf. +45 61 66 98 07
Mail: anny@teater-v.dk

PRODUKTIONSLEDER
Kristian Hegner Specht
Mail: kristian@teater-v.dk

BILLETSALGS- & FORHUSANSVARLIG
Nina Jensen
Tlf. +45 20 18 80 81 (billettelefon tirsdage fra 14 til 17 og torsdage fra 10 til 14)
Mail: nina@teater-v.dk

PR- OG KOMMUNIKATIONSANSVARLIG
Mie Katrine Andersson
Tlf. +45 23 34 55 24
Mail: mie@teater-v.dk

SALGSCHEF OG FORRETNINGSUDVIKLER
Povl Gad
Tlf. +45 71 99 01 98
Mail: povl@teater-v.dk

LEDER AF DRAMARTISK CENTER FOR UNDERVISNING
Gitte Gry Ballesheim
Tlf. +45 27 11 27 57
Mail: gitte@teater-v.dk

PROJEKTKOORDINATOR
Lone Sørensen
Tlf. +45 24 80 42 08
Mail: lone@teater-v.dk